Son kullanıcı Lisans Anlaşması

Lütfen bu ürünü kurmadan veya kullanmadan önce bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Bu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin tüm şartlarını kabul ediyorsanız, web uygulamasını ilk yüklediğinizde onayınızı onaylamak için kutuyu işaretleyerek ya da düğmesini tıklatarak, bu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, bu web uygulamasını indirerek, yükleyerek, kullanarak veya kopyalayarak, bu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin şartlarına uymayı kabul ve kabul edersiniz, bu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bu koşulların tümünü kabul etmiyorsanız, kutuyu işaretlemeyin veya düğmeyi tıklatmayın ve / veya web uygulamasını kullanmayın, kopyalamayın veya yüklemeyin ve web uygulamasını sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz tüm sunucularınızdan kaldırın.


Not: Bu komut dosyasıyla, Geliştirici Merkezi'nde bulunan resmi Sosyal Medya API'sini (Instagram, hariç Facebook, Twitter vb.) Kullanıyoruz. Bu komut dosyasının Sosyal Medya API'sine (Facebook, Instagram, Twitter vb.) Bağlı olmasının bir nedeni budur. Bu nedenle, kendi tarafında çok fazla kritik değişiklik yapılması durumunda sorumlu değiliz. Ayrıca betiğin Socia Media API ile uyumluluğunun sonsuza kadar süreceğini garanti etmiyoruz. Her zaman komut dosyasının en son sürümünü en kısa sürede güncellemeye çalışsak da. Sosyal Medya API'sından (Facebook, Instagram, Twitter vb.) Kaynaklanan tüm sorunlara geri ödeme yapmıyoruz.


Bu sözleşmenin şartlarını kabul etmiyorsanız ve web uygulamasını içeren bir ürünü yetkili bir satıcıdan satın aldıysanız, geçerli iade politikasının şart ve koşullarına tabi olarak ürünü iade için iade etme hakkınız olabilir.